Tapety - Tapetování

Tapety už dávno nepatří do kolonky „nuda“. Právě naopak. Hledáte moderní způsob oživení interiéru? Vsaďte na tapety. Uklidňuje vás romantika anglického venkova? Použijte tapety s květinovým vzorem po celé místnosti. Jste odvážní a originální a chcete, aby takový byl i váš interiér? Vyberte si tapetu s odvážným vzorem a nechte ji vyniknout na jedné zdi v místnosti. S tapetami se dá přímo kouzlit. Že se tapetování obáváte? To nemusíte. Vše zařídíme. Od výběru, přes lepení, až po následný úklid.

Tapety na zeď

O efektivním výrazu tapety na zeď, netřeba pochybovat. Z širokého spektra materiálového provedení tapet, z různých vzorů, barev a designu, se vám už točí hlava a nevíte po které sáhnout?

Nevadí, jsme tu my. Známe vlastnosti tapet a přesně víme, která, kam a jak. Rádi vám poradíme a společně tu nejideálnější tapetu na zeď pro váš interiér najdeme.

Tapetování – lepení tapet

Aby tapeta měla ten správný šmrnc a především, aby ve skvělé kondici obstála po mnoho let, je důležité ji správně nalepit. Malíři FanTon se o vytapetování vašeho bytu postarají v profesionální kvalitě a v řádném termínu.

Naše služby lepení tapet zahrnují i kompletní přípravu zdi včetně jejího vyrovnání a odstranění starých nátěrů.


Papírové, vliesové i textilní tapety

Pracujeme se všemi druhy tapet. Mezi nejpopulárnější tapety na zeď patří:

papírové tapety
vinylové tapety
vliesové tapety 
3D tapety
textilní tapety
tapety s kovovým efektem
tapety z přírodních materiálů
přetíratelné tapety
fototapety

Využijte našich dlouholetých zkušeností s tapetováním a těšte se z moderního bydlení bez práce a ulepených rukou.