Malování pokojů Praha

Chcete bydlet moderně a cítit se doma vždy naladěni na tu správnou notu? Často stačí úplně málo, abyste takového standardu docílili. Perfektně vymalovaný pokoj pozvedne celou místnost o několik levelů výš.

Zabýváme se malováním pokojů v Praze. Malujeme byty, kanceláře, ale i celé domy nebo firemní prostory. Využijte služeb Malířů FanTon, Malířů pokojů Praha a nechte svůj interiér zazářit novotou. Naši malíři pokojů pracují spolehlivě, profesionálně a s důrazem na detail.

Malování pokojů od A do Z

Malujeme pokoje i kanceláře, přesně podle představ zákazníka. Žádné šmouhy, žádné přetahy ani křivé linie od nás nečekejte.  Preciznost a kvalita stojí na předních příčkách našeho know how.

Každé zakázce se věnujeme individuálně a s plným nasazením. Poradíme s výběrem a kombinací barev, vymalujeme a nakonec po sobě uklidíme. S námi to máte „na pohodu“. Žádný stres a zbytečné dohadování. Co chcete, to dostanete. Bez kompromisů.

Malování bytů a domů

Nechte si vymalovat celý byt nebo dům. Velké prostory, vysoké stropy ani schodiště pro nás nejsou překážkou. Rodinný nebo bytový dům vymalujeme od sklepa až po půdu. A nejen to. Naše malířské práce zahrnují komplexní služby, jako jsou renovace omítek, štukování, tapetování, izolace stropních proteklin nebo obnova omítek při začouzení.

Používáme osvědčené materiály jako Primalex, Het, Dulux Jupol nebo Mistral, protože víme, že nejen na kvalitě práce, ale i materiálu záleží.

Malování na klíč

Nechte se rozmazlovat a zažijte pocit luxusu i během malování. Provádíme zakázkové malování pokojů na klíč. Jak taková výmalba probíhá?

Předáte nám klíče od bytu nebo domu a my už vše zařídíme. Zatímco si budete užívat zasloužený odpočinek na dovolené, my váš interiér vymalujeme. Tato služba zahrnuje sestěhování nábytku, zakrytí prostor, opravu a úpravu zdí, malování interiéru podle vašich představ a nakonec precizní úklid. Vás už čeká jen velkolepý návrat do bytu vonícího novotou a čistotou.

To vše se zárukou spolehlivosti a diskrétnosti. Tak co říkáte? Dopřejete si podobný zážitek i vy? Není nic snadnějšího, než nás kontaktovat. Společně vybereme barvy, vhodný termín a můžeme se pustit do práce.