Používané materiály a vzorníky barev

Logo Primalex

Primalex standard: Tradiční bílý nátěr klasického typu pro nenáročné aplikace. Vysoce propustný pro vodní páry.

Primalex plus: nejoblíbenější produkt značky Primalex v oblasti vnitřních malířských nátěrů. Vylepšená receptura zachovává osvědčené vlastnosti výrobku a nově garantuje jeho vyšší bělost (min. 86% BaSO4) a hluboce matný konečný vzhled.

Primalex bonus:  je kvalitní bílý malířský nátěr se sametově matným finálním vzhledem. Spolu s velmi dobrou kryvostí a paropropustnostní je oblíbeným produktem. Pro jeho příhodnou obarvitelnost je stejně často využívaný také k malování obytných interiérů, kde splňuje požadavky na estetické vlastnosti malby.

Primalex polar: Otěruvzdorný vnitřní nátěr s vysokou bělostí a výbornou kryvostí. Propustný pro vodní páry, bělost min. 92%.

Logo Dulux

Dulux Vinil Matt: Dulux Vinyl Matt je vinylová matová emulzní nátěrová hmota vysoké kvality s vynikající kryvostí. Vhodná pro všechy druhy vnitřních povrchů stěn a stopů s výjimkou prostor, kde dochází k časté intenzivní kondenzaci vodních par.

Dulux Vinyl Matt je matná interiérová barva prémiové kvality pro použití na sádro-karton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku, vinylové expandované tapety a řadu různých obkládacích desek. Nátěr má výbornou prodyšnost a trvanlivost. Snáší jemné mytí.

Dulux Acryl Matt: Dulux Acryl Matt je akrylátová barva vysoké kvality určená pro dekorační a ochranné nátěry stěn a stropů v interiérech. Vyrábí se v bílém odstínu, možno barvit malířskými pastami.

Barvu Dulux Acryl Matt lze používat na cementové, cementovápenné omítky a sádrové i sádrokartonové desky. Je vhodná na papírové tapety i tapety ze skelných vláken. Má dobrou propustnost vodních par, která zajišťuje prodyšnost stěn a vyznačuje se výbornou kryvostí a vysokou mírou bělosti.

Dulux Super Matt Plus: Dulux Super Matt je malířská barva vysoké kvality k dekoračním a ochranným nátěrům stěn a stropů v místnostech. Emulze může být použitá jak v bytových prostorách, tak i ve veřejných prostorách např. kancelářích, školách apod.

Dulux Super Matt lze používat na běžné omítky (cementové a cemento-vápenné), sádrové podklady, sádrokartonové desky, tapety papírové a ze skleněného vlákna. Vytváří matný, omyvatelný a otěruvzdorný povrch s dobrou trvanlivostí a její mikroporézní struktura umožňuje stěnám dýchat.

Logo HET

Het Klasik Color: je tónovaná, matná, otěruvzdorná, vysoce paropropustná, rychleschnoucí, interiérová, disperzní barva s vysokou krycí schopností a roztíratelností k okamžitému použití, dodávaná ve 12 základních barevných odstínech. Přednosti: výborná paropropustnost, odolná vůči otěru za sucha, vhodná na sanační omítky

logo Jupol Trend

Jupol Trend: Vysoce kvalitní vnitřní vodou ředitelná malířská barva, dodávaná v módních odstínech. Vyznačuje se velmi snadným nanášením, výjimečnou kryvostí a vysokou odolností proti oděru za mokra. Má dobrou paropropustnost a příjemnou vůni. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety.

 

Pokud jsi, nevyberete, z námi nabízených  vzorníků je možné nechat namíchat odstín z více jak 10000 barevných variací.