Malířství, natěračství i rekonstrukce bytu

Jsme rodinná firma s tradicí, respektem k řemeslu a úctou k zákazníkovi. Pracujeme v Praze a Středních Čechách již více než dvacet let a po celou tu dobu se přizpůsobujeme moderním trendům interiérového designu.

Historie Malířů FanTon začala malováním pokojů, bytů a domů. Postupem času jsme se přizpůsobili poptávce spokojených klientů a rozšířili své služby o nátěry a malby fasád, natěračské a tapetářské práce, o štukování i práci se sádrokartonem. Svoji práci bereme vážně, vidíme, co klienti chtějí a potřebují, proto v dnešní době zvládáme i kompletní rekonstrukce bytů nebo stavby zahradních pergol a venkovních posezení. Úklidové a vyklízecí práce v našem portfoliu služeb nesmí chybět.

Zaměřujeme se především na menší a středně velké zakázky, ovšem provádíme i větší práce, jako jsou rekonstrukce či přestavby firemních objektů, škol, úřadů nebo hotelů.

Stejně jako si dáváme záležet na kvalitě a profesionálně odvedené práci, tak se soustředíme i na kvalitu a odbornost našich zaměstnanců. Nechceme ustrnout v jednom bodě. Právě naopak. Pravidelně se školíme novým trendům a technologickým novinkám z oboru. Zajímáme se o nové metody a pracovní postupy a nezapomínáme ani na pravidelnou revitalizaci našeho technologického zázemí.

Nejen malířské služby, šité na míru

Každá zakázka je pro nás jedinečná. Proto ke svým klientům přistupujeme individuálně a jejich požadavkům přizpůsobujeme i naši práci.

Posloucháme, co potřebujete a společně vždy nalezneme řešení. Poradenství, laskavost a úsměv na rtech, jsou služby, za které u nás neplatíte.

Hledáte malířské služby? Potřebujete natřít fasádu? Uvažujete o stavbě altánu nebo renovaci oken a dveří? Kontaktujte nás a připravíme pro vás plán služeb, šitých přímo na míru. Už teď se na naši společnou spolupráci předem těšíme.