Natěračské práce - Lakýrnické práce

Nátěry, nástřiky nebo lakování. Efektivní způsob jak prodloužit životnost dřevěných a kovových konstrukcí. Než se do takové renovace pustíte svépomocí, odpovězte si na několik otázek? Opravdu se vám chce taková řemeslná práce dělat? Máte energii a čas na přípravu materiálu (opalování, broušení) a na samotný nátěr? Zvládnete to bez šmouh nebo stékání barvy?

Pokud váháte s odpovědí, máme pro vás řešení. Přenechte natěračské a lakýrnické práce Malířům FanTon a věnujte se tomu, co vás opravdu baví.

Nátěry

Vaše plechová, ocelová nebo jiná konstrukce už má nejlepší léta za sebou? Než se rozhodnete pro její likvidaci, dejte jí ještě jednu šanci a obraťte se na nás. Zajišťujeme renovaci starých povrchů, opalování, broušení, moření, lazurování, natírání i lakování.

Okna a dveře

Vaše okna a dveře probudíme k životu. Zajistíme nátěry dveří a oken, včetně repasování. Výměny těsnění, klik, zámků, přesklívání, ale i výměna okenic nebo okapnic pro nás nepředstavují žádnou překážku.

Potřebujete nátěrem opatřit jinou konstrukci? Chcete odborný hydroizolační nátěr? Plánujete nový nátěr pro vaši střechu? Kontaktujte nás. Po celé Praze a okolí pro vás zrealizujeme veškeré natěračské a lakýrnické práce. Kvalitně a za rozumnou cenu.

Provádíme:

nátěry radiátorů, topení a potrubí,
nátěry plechových a ocelových konstrukcí, staveb a hal,
nátěry dřeva, včetně zahradního posezení, pergol, altánů, ale i interiérového nábytku,
nátěry střech, okapů a svodů,
hydroizolační a protipožární nátěry,
nátěry plotů, včetně repasování a výměny, plotových dílů,
nátěry schodišť, zábradlí a balkonů