Rekonstrukce bytů, domů

Plánujete rekonstrukci bytu nebo domu? Pak do svých služeb povolejte firmu, která zvládne víc, než základní zednické práce.

Zapomeňte na to, že bez práce nejsou koláče. Užívejte si života a my vše odpracujeme za vás. Spolehlivě, odborně a v řádném termínu.

Rekonstrukce koupelny, kuchyně nebo bytového jádra

Na rekonstrukci celého bytu se momentálně necítíte. Nevadí. Vezmeme to hezky postupně. Zrekonstruujeme koupelnu, kuchyň nebo bytové jádro. Stačí si vybrat místnost, která nejvíce volá po inovaci, a můžeme se pustit do práce.

Rekonstrukce bytů Praha

V Praze a okolí zajistíme kompletní rekonstrukci panelákového bytu, rekonstrukci rodinného domu a dokonce i restaurace, obchodu a jiných firemních prostorů. Rekonstrukci bytu na klíč pojmeme komplexně. Začneme poradenstvím s návrhem realizace, přes stavební a zednické práce, elektro a vodoinstalaci, výmalbu nebo pokládku dlažby, až po generální úklid.

Zednické práce

Zaujala vás naše nabídka zednických a rekonstrukčních prací? Chcete se o průběhu rekonstrukce a celém portfoliu našich služeb dozvědět víc? Navštivte naše webové stránky Rekonstrukce Praha a nechte se přesvědčit, že vím, co děláme. Vždy to nejlepší pro klienta.

rekonstrukce Praha