Obkladačské práce

Obklady a dlažby zažívají v posledních letech oprávněný come back. Není divu. Nadčasový materiál, snadná údržba a designový efekt, jsou přednosti moderních obkladových materiálů. Rozhodli jste se použít obklady do koupelny nebo kuchyně? Nepodceňujte jejich instalaci a přenechte tuto práci odborníkům. Malíři FanTon zajišťují interiérové i exteriérové obkladačské práce, včetně drobných zednických prací.

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby, které nepadají po každém prásknutí dveří, to jsou obkladačské práce Malířů FanTon. Zmodernizujeme váš interiér. Využijte našich dlouholetých znalostí z oboru obkladač a nechte si zrealizovat obložení koupelny, kuchyňské linky, toalety nebo pokládku interiérové dlažby. Obložíme, cokoliv si budete přát. Slinutá dlažba ani mozaika pro nás nepředstavuje žádný problém.  Vyrovnání stěn pomocí stěrky a štuku, hydroizolace sprchového koutu a jiné související práce jsou samozřejmou součástí našich služeb.

Zajišťujeme odborné obkladačské práce i při pokládání venkovní dlažby na terasy, balkony nebo zahrady. Profesionální pokládka znamená záruku dlouhé životnosti a stability dlážděného povrchu.