Úklidové práce - Vyklízení bytů

Při slově „úklid“ vám naskakuje husí kůže? Nenuťte se do něčeho, co vás nebaví a věnujte svůj čas a energii aktivitám, které vás naplňují radostí a uspokojením. Úklidové práce a vyklízení bytů převezmeme za vás. Profesionálně, kvalitně, spolehlivě a se zárukou diskrétnosti.

Úklid domácností i kanceláří

Poskytujeme komplexní úklidové práce domácností, kanceláří i firemních prostor. Vysmejčíme i to nejmenší smítko prachu. Zajišťujeme běžný i nadstandardní úklid, úklid po malování i pravidelnou údržbu interiéru. Vždy speciálně vyškolenými a spolehlivými pracovníky.

Úklid Praha

Potřebujete uklidit po malování? Plánujte rodinnou událost a vaše domácnost volá po úklidu? Hledáte spolehlivou firmu pro generální úklid kanceláří? Malíři FanTon se zabývají zútulňováním interiérů od A do Z. Pro váš požadavek úklidu Praha, byste spolehlivější firmu nenalezli. Proto neváhejte a obraťte se na nás. S úklidovými pracemi můžeme začít třeba ještě dnes.

Stěhování bez dřiny 
Nový byt s nově vymalovanou fazónou. A teď už se jen přestěhovat… Víte, že i stěhování si můžete zajistit Bez dřiny?

Vyklízení bytů

Váš byt, půdu, sklep nebo pozůstalost doslova vybílíme. Zajišťujeme vyklízení bytů a jiných interiérů. Vždy spolehlivě a v řádném termínu. Vyklízení bytů Praha, zahrnuje komplexní vyklízecí práce, včetně úklidu a vymalování. Nestresujte se záležitostmi, které můžete přenechat odborníkům. Právě proto jsme tu my. Abychom tuto nudnou a „špinavou“ práci udělali za vás.

Úklidové práce, úklid Praha, Malíři FanTon